Dilinizi seçin

Mayıs'ta İlave KAMPANYA. PATRON ÇILDIRDI! MAYIS ayı ilk başvuran firmaya 1000 gösterim ücretsiz deneme hakkı!

Yeni Müşteri, İlk Siparişe %50 Hediye, Artı İlave % 40 ve 11 Ay Hediye İle Fırsatlar Baharı ŞİMDİ!

İNTERNET SİTELERİNDE REKLAM GÖSTERİM VE TIKLAMA ÜCRETLERİ

Merhaba İşte reklam ücretlerimiz ve kampanyalarımız
Gösterim ücreti adet başına 16TL
Tıklama başına ücret 64TL
İlk müşterilere reklam bütçelerinin yarısı kadarını ilave biz veriyoruz.
İLK MÜŞTERİYE %50 HEDİYE.
ÖRNEĞİN BÜTÇENİZ 16TL Biz de size bu ödemeniz karşılığında 8TL bedeva veriyoruz.
İLK MÜŞTERİYE ARTI HOŞ GELDİN İNDİRİMİ %40
İlk kez müşterimiz olan  ayrıca yüzde fiyat iskontosu veriyoruz. Gösterim ücreti 16TL yerine 9,6TL Oluyor.
İLK SİPARİŞİNİZİN 11 KATI BEDAVA GÖSTERİM DE BİZDEN GENE.
Örneğin ilk siparişinizi 1.600TL OLARAK Belirlediniz. Size bunun karşılığı olarak 17.600TL değerli bedava reklam daha veriyoruz 11 ay boyunca yüklenmek üzere.
Bu durumda gösterim ücreti maliyeti1.600+800TL=2.400TL 2.400 x 12= 28.800TL /9,6= 3.000 Gösterim başına maliyetiniz 1 lira 87 Kuruş (1.875TL) oluyor! 
TIKLAMA BAŞINA MALİYETİNİZ İSE 38.4 TL olan indirimli fiyat üzerinden gidince tümü tıklama olarak eğer harcanmış olsa, tıklama başına maliyetiniz ise 750 adet tıklama toplamda olacağından, tıklama başına maliyetiniz 2.13TL oluyor ilk siparişinizde.
Örneğin Haziran ayında kampanya başlattınız. 100 gösterim satın aldınız. Haziranda 100 gösterim sonrası biten reklamınızı Temmuz da yeniden başlatıp 100 adet sonra durdurarak 11 ay boyunca bu şekilde hediye olarak ücretsiz yeniliyoruz!
Genel tüketim, gösterim ve tıklama senaryoları için öneri almak isterseniz e posta adresinizi +90 532 400 8888 adresine whatsapp ile ulaştırın size e posta ile dönerek detaylı bir kampanya stratejisi sunalım.

NASIL VE NEREDE REKLAMLARI YAYINLARIZ?

Etkin ve Ekonomik Reklam Çözümleri: Doğru Mecra ve İnternet Siteleri!
Kampanya döneminde verdiğiniz reklamlar neredeyse bir aylık bütçeyle bir yıllık kazanç sağlamanızı mümkün kılar. Bu iddialı ancak gerçekçi hedefe ulaşmanız için, ürün ve hizmetinizi en uygun mecralarda tanıtmak bizim işimiz. Sunduğumuz reklam alanları, etkinliği ve ekonomikliği bir araya getirerek, reklam bütçenizin en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlar.
Etkinlik:  Mecra seçimimiz, hedef kitlenizin özellikle ilgisine uygun olabilecek doğrudan veya tam dolaylı olan alanları kapsar. Bu stratejik örnekleri duymak için bize e posta adresinizi whatsapp üzerinden veya kısa mesajla hemen göndermeyi unutmayın. +90 532 400 8888. Böylece reklamınızın etkisi son derece verimli düzeyde olur.
- Gözlem ve analiz yaparak, reklam stratejinizi ay sonlarında değerlendiririz. Böylece hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluruz.
Ekonomiklik:  Bizim için sizin en değerli varlığınız zamanınız. Bizimle çalışmaya başladığınızda başarmanızı en az sizin kadar biz de istemye başlarız. Bu da sizin için oldukça ekonomiklik ve yüksek verim sağlar. 
Doğru bir reklam ortağı ile başlamanız için en iyi zamanının bundan 10 sene öncesi olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Şimdi buradayız. Artık geçikmek yok.
Süreklilik:  Gerek ekonomik sebebler, gerek zaman kısıtlığı bir kararı 12 kez almayı değerlendiremeyecek kadar pahalı ve değerli. Çok uzun seneler düşünülmüş ve başarılı olan size özel kampanyalarımızın tek gayesi, sizin başarılı olmanız. Bu nedenle de gerek maliyet olarak gerekse süreklilik olarak yüksek fayda sağlayacak olan kampanyalarımızı size sunmuş olmanının mutluluğunu yaşıyoruz. Hemen bize ulaşın, derhal hazırlıkları başlatalım.
Mecra alanları: Kitap okuyucusundan, araba almak isteyenden, bankada akreditif açmak isteyene, avm alışverişi için yola çıkacaktan, sağlık kontrolü yapmak isteyene değin her sektöre özgün ilan yerlerini sizin için seçer oralarda reklamlar yayınlarız. 
Gerek amaçlarınıza uygun içeriklerinizin değerlendirilmesi, gerekse adınıza reklam kampanyası oluşturulması (ilave ücret barındırır.) sizin için en etkili ve ekonomik reklam çözümlerini sunmak için hazırız.

KARAR GENE VEREMEDİNİZ Mİ:=)

26 Yıldan uzun süredir bizimle gönüllü çalışan için sizin tekliflerinize de, ekibimize gelir üretecek olacak olan, açtığımızı söylemekten mutluluk duyarız. Reklam gelir öneri ve teklifleriniz için bize 0532 400 8888'e kısa mesaj veya tercihen whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

74 misafirler ve üye yok çevrimiçi